ذات رنگ و نمود رنگبوم لاگ مدیریت محتوابوم لاگ مدیریت محتواذات رنگ و نمود رنگسه‌شنبه 29 بهمن 1398ذات رنگ ماده قابل تجزیه و قابل شناختی است که هم از نظر فیزیکی و هم از نظر شیمیایی، مغز و چشم انسان به آن محتوا و مفهومی انسانی می‌دهد.
ویتامین ث (C)فاطمه کریمیانفاطمه کریمیانویتامین ث (C)سه‌شنبه 10 تير 1399ویتامین ث (C) تنها از راه غذا وارد بدن می گردد.
رنگ و بوهای غیرطبیعی ادرارفاطمه کریمیانفاطمه کریمیانرنگ و بوهای غیرطبیعی ادراردوشنبه 2 تير 1399تغییر رنگ و بو ادرار تحت تأثیر عوامل مختلفی است.
سوءتغذیهفاطمه کریمیانفاطمه کریمیانسوءتغذیهسه‌شنبه 27 خرداد 1399سوء تغذیه هنگامی رخ می‌دهد که بدن غذایی کافی که برای رشد و سالم بودن نیاز دارد را دریافت نکند.
نور آفتاب و پیری پوستفاطمه کریمیانفاطمه کریمیاننور آفتاب و پیری پوستسه‌شنبه 30 ارديبهشت 1399یکی از اصلی ترین دلیل پیری پوست، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب است...
آبشار آدرانمهرداد غفاریمهرداد غفاریآبشار آدرانپنجشنبه 21 فروردين 1399یکی از آبشارهای هفت چشمه واقع در روستای ارنگه ....
نظریه اکسپرسیون رنگبوم لاگ مدیریت محتوابوم لاگ مدیریت محتوانظریه اکسپرسیون رنگچهارشنبه 21 اسفند 1398فرآیندهای بصری، الکترومغناطیسی و شیمیایی در چشم و مغز همواره با فرآیندهای دنیای روان شناختی همراه است.
تحلیل یک پوستر تبلیغاتی از سده بیستم میلادیبوم لاگ مدیریت محتوابوم لاگ مدیریت محتواتحلیل یک پوستر تبلیغاتی از سده بیستم میلادیسه‌شنبه 6 اسفند 1398"لئونتو کاپیلو" این پوستر را در اوایل قرن بیستم یعنی در سال 1929میلادی، طراحی کرده است.
فرم و رنگبوم لاگ مدیریت محتوابوم لاگ مدیریت محتوافرم و رنگسه‌شنبه 29 بهمن 1398همانطور که زرد، قرمز و آبی سه رنگ اصلی رنگ ها هستند، مربع، مثلث و دایره نیز سه شکل اصلی به حساب می آیند و همانند سه رنگ اصلی، ارزش بیانی مشخصی دارند.
9 نتیجه